Wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09.2018

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane w tym miesiącu na ogrzewanie naszego kościoła. W ubiegłym tygodniu dwa razy został przywieziony węgiel na zimę. Już dziś wszystkim ofiarodawcom mówimy Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu wspominamy: dziś św. o. Pio zakonnika. W środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy i na msze św. zbiorową. W czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo kapłana, w piątek wspomnienie św. Wacława męczennika, patrona katedry Wawelskiej, a w sobotę święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ul.: Wąskiej, Kowalskiej i Jasnej za kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą uroczystość. O przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę prosimy parafian z ul.: Źródlanej, Edukacji Narodowej i Rolnej.

4. Dziękujemy Panom za pomoc przy naszej parafii: Piotrowi Zegarek i Tadeuszowi Mikłasowi, Andrzejowi Mamicy, Zbigniewowi Tokarek, Antoniemu Cholewie, Edwardowi Stępień, Krzysztofowi Odrzywolskiemu, Adamowi Wojtasikowi, Czesławowi Banasiowi i Panu Kościelnemu oraz Pani Basi i Fredzi za troskę o kwiaty. Zapraszamy do pomocy przy naszej parafii we wtorek o 8.30.

5. W poniedziałek na godzinę 18 zapraszamy do kościoła wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy klasy 7, klasę 8 oraz 3 Gim. Na mszy św. rozpoczniemy kolejny rok przygotowania, po mszy przekazanie ważnych informacji dotyczących tego roku formacji.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego, Źródła i Oli i Jasia.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów.

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 006.jpg
  • 007.jpg
  • 008.jpg

Rozmiar tekstu

A- A A+

Zmiana kontrastu

Słowo Boże na dziś

Mogiły - Balin

Prezentacja