Wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom mówimy Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu wspominamy: dziś św. Brata Alberta, zakonnika. W czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Spółdzielców, ul. Miodowej i ul. Lipowej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą uroczystość, a Państwu Młodym za udekorowanie kościoła kwiatami. O przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele prosimy mieszkańców ul. Łąkowej i ul. Niemcewicza. Państwo Młodzi ubiorą kościół kwiatami, którym już dzisiaj za to dziękujemy.

4. Dziękujemy Panom za wtorkową pomoc przy parafii: Tadeuszowi Mikłas, Andrzejowi Mamicy, Krzysztofowi Odrzywolskiemu i Edwardowi Stępień. Zapraszamy do pomocy przy naszej parafii we wtorek o 8.30.

5. Jutro o godz. 19 kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. 3 gim. Zapraszamy.

6. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a po niej na msze św.

7. W czwartek o godz. 18 będzie uroczysta msza św. na zakończenie roku szkolnego. Podczas niej będziemy również modlić się w int. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej dziękując za Jej wieloletnią pracę. Zapraszamy wszystkie dzieci, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. Bardzo serdecznie zapraszamy także dyrekcję, nauczycieli i dzieci z naszego przedszkola. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie codziennie przed wieczorną mszą św. Skorzystajmy z niej by w stanie łaski uświęcającej dziękować dobremu Bogu za wszystkie łaski udzielone nam w tym roku szkolnym oraz modlić się o radosne i bezpieczne wakacje.

8. W tym tygodniu msze św. jeszcze codziennie rano i wieczorem. Od przyszłego poniedziałku według porządku wakacyjnego. Kancelaria będzie czynna po mszach św.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego, Źródła czy Oli i Jasia.

10. Wszystkim gościom, solenizantom i parafianom życzymy Bożego Błogosławieństwa.

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 006.jpg
  • 007.jpg
  • 008.jpg

Rozmiar tekstu

A- A A+

Zmiana kontrastu

Słowo Boże na dziś

Mogiły - Balin

Prezentacja